Double cover- „Mój kosmetyk”

Podkład Double Cover Eveline Cosmetics otrzymał nagrodę „Mój kosmetyk” miesięcznika Poradnik Domowy.

21 stycznia 2014 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie odbył się finał szesnastej edycji konkursu "Mój kosmetyk” miesięcznika „Poradnik Domowy”.

Najlepsze kosmetyki zostały wybrane przez czytelniczki w sześciu kategoriach: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki do pielęgnacji włosów, kosmetyki do makijażu, zapach: wody toaletowe, wody perfumowane, perfumy oraz kosmetyki apteczne.

„Nagroda przyznana przez czytelniczki Poradnika Domowego to szczególne wyróżnienie. Ogromna radość, że produkt który został stworzony z myślą o kobietach, zyskał ich uznanie”.- mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics.

Double Cover kryjąco-matujący, to profesjonalny podkład bogaty w mineralne pigmenty maskuje niedoskonałości skóry, takie jak trądzik, blizny, rozszerzone naczynka i przebarwienia. Starannie wyselekcjonowane składniki aktywne zapewniają wielokierunkowe działanie: doskonale kryją, długotrwale matują, dogłębnie nawilżają oraz perfekcyjnie wygładzają cerę.

„Mój kosmetyk” miesięcznika Poradnik Domowy jest to najstarszy plebiscyt produktowy na polskim rynku. Każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród producentów kosmetyków, jak i czytelniczek „Poradnika Domowego”.