Eveline Cosmetics Super Luksusową Marką Roku 2016

5 listopada na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim już po raz siódmy odbyła się wielka gala Luksusowa Marka Roku 2016, która promuje firmy, usługi i produkt z „górnej półki”. Marka Eveline Cosmetics otrzymała najważniejszą nagrodę wieczoru.  Została uznana Super Luksusową Marką Roku 2016.

Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Gala „Luksusowa Marka Roku” na Zamku Biskupim miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku odbywała się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Wieczór uatrakcyjniły pokazy mody, występy muzyczne gwiazd polskiej sceny i estrady.

Od rana w pięknych salach zamkowych odbywały się Targi Luksusu, podczas których można było zobaczyć wiele ekskluzywnych produktów. Panie bardzo chętnie korzystały z makijażu wykonywanego produktami super luksusowej marki Eveline Cosmetics. Szczególne zainteresowanie wzbudził matujący sypki puder oraz trwałe błyszczyki z tintem, którymi panie były oczarowane.

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2016” było obecnych ponad  50. właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce, a także duża grupa firm zagranicznych, które mają swoje przedstawicielstwa w naszym kraju. Nie zabrakło także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. A także znani i lubiani m.in. Marek Włodarczyk, Marcin Mroczek, Kasa – Krzysztof Kasowski, Jacek Wszoła, Władysław Kozakiewicz, Izabela Trojanowska.

Relacja TVP z Gali wręczenia nagród znajduje się tutaj