Express Face Care - demakijaż pod prysznicem

Prawidłowy demakijaż to jeden z najistotniejszych aspektów dbania o cerę. Powinien oczyścić twarz z kosmetyków do malowania jak również usunąć zabrudzenia i nadmiar sebum. Nie może wpływać uszkadzająco na barierę lipidową, powinien pozostawiać twarz nie tylko oczyszczoną ale także nawilżoną i wygładzoną. Wiele kobiet cały czas ma problem z doborem demakijażu i sięga po zbyt agresywne kosmetyki myjące takie jak: mydła, niektóre żele lub toniki. Panie tłumaczą się, że tylko taki demakijaż a raczej mycie twarzy powoduje, że czują że ich skóra jest dokładnie oczyszczona. Jednak po zadaniu pytania czy po umyciu mają uczucie wysuszenia i ściągnięcia skóry odpowiadają niestety twierdząco.

Nieprawidłowy demakijaż prowadzi do uszkodzenia ochronnej bariery lipidowej przez co w skórze dochodzi do szybkiej utraty nawilżenia i łatwości powstawania podrażnień i stanów zapal-nych. Te w konsekwencji prowadzą do rozwoju wyprysku i nadmiernego wysuszenia skóry twarzy. Trudno jednak nie zrozumieć, że część kobiet używając tylko mleczka do demakijażu lub płynu micelarnego może mieć potrzebę zastosowanie jeszcze dodatkowego produktu myjącego albo niejednokrotnie spiesząc się najchętniej oczyściłaby twarz pod prysznicem. Wreszcie jest produkt, który doskonale dostosowuje się do tych potrzeb – krem do twarzy pod prysznic, kosmetyk perfekcyjnie oczyszczający cerę, wygodny w użyciu i delikatny dla skóry. Do zastosowania zarówno jako jedyny produkt do oczyszczenia twarzy jak również w połączeniu z innymi formami demakijażu.
Na szczególną uwagę zasługuje jego zaskakująca puszysta konsystencja. Produkt po wyciśnięciu z tubki łączy w sobie cechy kremu i pianki. Idealnie rozprowadza się po powierzchni skóry.
Bardzo delikatny, kremowy zapach dający natychmiastowe uczucie odświeżenia i oczyszczenia skóry. Delikatnie rozprowadzony i pozostawiony na kilka sekund powoduje idealne oczyszczenie twarzy.
Aby dostosować się do różnorodności potrzeb kobiecej cery firma Eveline Cosmetics ma w ofercie trzy rodzaje kremów pod prysznic przeznaczone do oczyszczania cery tłustej i mieszanej, normalnej i wrażliwej oraz suchej naczynkowej. Taki podział sprawia, że każda kobieta może zakupić produkt idealnie dostosowany pod względem aspektu pielęgnacyjnego do potrzeb jej skóry.

Express Face Care Multi Cleanser krem do twarzy pod prysznic dla cery mieszanej i tłustej, który nałożony na twarz pod prysznicem jednocześnie pełni funkcję kremu oczyszczającego i maseczki z peelingiem.
Oczyszczający skórę krem pod prysznic to idealne rozwiązanie pielęgnacyjne bo wreszcie jest produkt, który bezpiecznie i dokładnie oczyszcza skórę mieszaną i tłustą i jednocześnie doskonale dba o skórę.
Niejednokrotnie może być jedynym kosmetykiem używanym do pielęgnacji.

Express Face Care krem do twarzy pod prysznic dla cery normalnej i wrażliwej to produkt, który zapewnia pielęgnację dla skóry, która źle reaguje na większość tradycyjnych produktów. Kosmetyk zawiera tylko łagodne i nie uczulające skóry produkty pielęgnacyjne. Łączy w sobie cechy mleczka do demakijażu, nawilżającego kremu i odżywczego serum. Kobiety borykające się z problemem wrażliwości skóry zwykle mają duży problem z doborem kosmetyku do mycia i oczyszczania cery. Krem pod prysznic spełnia wszystkie wymagane kryteria pielęgnacyjne – delikatnie oczyszcza, nawilża bez ryzyka podrażnienia i poprawia właściwości skóry.

Expres Face Care Krem do twarzy pod prysznic dla cery suchej i naczynkowej. Skóra naczynkowa to typ cery sprawiający bardzo dużo problemów zarówno w doborze produktów do demakijażu jak również pielęgnacyjnych. Skłonność do krępującego rumienia, tendencja do powstawiania teleangiektazji a także suchość i łatwość powstawania podrażnień to główne problemy, z którymi borykają się kobiety z cerą naczynkową.
Nowoczesny krem pod prysznic to produkt, który jest w stanie dostosować się do wszystkich najważniejszych potrzeb takiej skóry.

Express Face Care poza nowatorskimi rozwiązaniami wynikającymi z połączenie dobrze dobranych pod względem pielęgnacyjnym produktów to także idealne rozwiązanie dla kobiet, którym zależy na dokładności i szybkości oczyszczenia. Pielęgnacja twarzy w trakcie brania kąpieli dotychczas zwykle była pomijana. Nowe kosmetyki firmy Eveline uzupełniają tę lukę i dają kobiecie delikatny i wygodny produkt do oczyszczania twarzy, którego lekka konsystencja i delikatny odświeżający zapach sprawiają, że aplikacja jest przyjemnością. Po wyjściu z kąpieli kobieta poczuje dużą zmianę na skórze twarzy, która będzie wygładzona, odżywiona i od razu nawilżona.

lek.med. Bożena Bierzniewska Spacjalista dermatolog, Ekspert Eveline Cosmetics