Gwarancja młodości

Gwarancja młodości

Komórki macierzyste w kremie – nowe możliwości pobudzenia odnowy komórkowej i odmłodzenia skóry.

Mimo, że procesu starzenia skóry nie da się powstrzymać to jednak w dobie rozwoju kosmetologii można bardzo wiele zrobić, aby skóra mimo upływu czasu wyglądała młodo. Kobieta niezależnie od wieku powinna dbać o wygląd swojej cery i nigdy nie jest za późno, aby zacząć o tym myśleć.

Starzenie skóry

 Starzenie skóry jest zależne nie tylko od genetycznej predyspozycji ale także od działania czynników zewnętrznych takich jak: palenie papierosów, ekspozycja na słońce, styl życia, odżywianie i prawidłowo dobrana pielęgnacja. Cera kobiet, które używają dobrych kremów starzeje się wolniej, a zmarszczki są płytsze i mniej widoczne. Jednym z najważniejszych aspektów dbania o cerę jest stosowanie kremów usprawniających odnowę komórkową. Skóra Polek zwykle jest dość cienka, wrażliwa, łatwo powstają na niej zmarszczki, przebarwienia i utrata elastyczności. W skórze wraz z upływem czasu zaczyna brakować składników odpowiedzialnych za nawilżenie takich jak: kwas hialuronowy, lipidy i ceramidy. Dochodzi do upośledzenia produkcji włókien kolagenowych co prowadzi do utraty sprężystości.

 

Komórki macierzyste – gwarancja młodości

Komórki macierzyste pochodzenia roślinnego to jeden z najnowocześniejszych substratów dodawanych do kosmetyków. Komórki macierzyste są dla skóry niczym odmładzająca tarcza ochronna. To od ich witalności zależy sprawność odnowy komórkowej, obrona przed wolnymi rodnikami i wspomaganie procesów odpowiedzialnych za rewitalizację. Wraz z wiekiem dochodzi do osłabienia sprawności komórek macierzystych co prowadzi do zaburzenia sprawności regeneracji. Komórki macierzyste dodane do kremu dostarczają skórze najważniejszych substancji odżywczych niezbędnych dla podtrzymania młodości i poprawy wyglądu cery. To dzięki nim skóra otrzymuje dodatkowy zastrzyk energii pozwalającej jej przedłużyć młodość.

Bez pomyłki w wyborze kremu

Dobry krem to taki, który potrafi idealnie dopasować się do fizjologicznych potrzeb skóry, zapewnia jej nie tylko nawilżenie i odbudowę warstwy hydrolipidowej ale także dba o pobudzenie pracy komórek skóry i wspomagania naturalnych funkcji życiowych. Linia Odnowa Komórkowa firmy Eveline Cosmetics została stworzona z myślą o kobietach poszukujących bezpiecznego kosmetyku, który pomoże im szybko poprawić stan skóry i zadba o jej wygładzenie. Linię tworzą trzy rodzaje kremów (oddzielnie krem na dzień i na noc) przeznaczone dla pielęgnacji skóry 40+, 50+ i 60+ oraz dodatkowy produkt do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu. Największym atutem tych kremów jest wyjątkowe, poparte wieloma badaniami laboratoryjnym, połączenie komórek macierzystych, 24 karatowego złota z innymi składnikami ważnymi dla młodości skóry takimi jak: odmładzające peptydy, substraty o działaniu antyoksydacyjnym, kwas hialuronowy, kolagen pochodzenia morskiego i minerały.  Unikalne receptury zapewniają synergię działania, dzięki której dochodzi do widocznej poprawy kondycji skóry, regeneracji, ujędrnienia, rozjaśnienia kolorytu, wygładzenia istniejących zmarszczek i opóźnienia powstawania nowych.

Bożena Bierzniewska

Specjalista dermatolog

Ekspert firmy Eveline Cosmetics