Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2014

Seria Diamonds & 24k Gold™ Eveline Cosmetics Odkryciem Roku 2014

Seria DIAMONDS & 24k GOLD™ otrzymała nagrodę Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2014.

DIAMONDS & 24k GOLD to przełomowy program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics, łączący skuteczność naturalnych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej. Nowa, luksusowa formuła linii zawiera mikroskopijne cząsteczki diamentu, 24-karatowe złoto oraz unikalną kompozycję substancji czynnych, które w widoczny sposób odbudowują skórę, dodając jej blasku. Składniki aktywne: Mikrokryształy diamentu - stymulują mikrokrążenie, zwiększają napięcie skóry i przywracają blask zmęczonej skórze; 24k Złoto – stymuluje syntezę kolagenu, odbudowuje i regeneruje komórki skóry. Nawilża, ujędrnia i liftinguje, poprawia gęstość skóry, wygładza zmarszczki, modeluje owal twarzy; biokwashialuronowy - intensywnie nawilża i wygładza skórę, przywracając jej jędrność i elastyczność; Matrix-6 ™-peptyd najnowszej generacji, który zwiększa syntezę 6 głównych składników odbudowujących skórę, m.in. kwasu hialuronowego.

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach nowych, szczególnie innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale jednocześnie zdobywających serca klientów. Plebiscyt wyróżnia też produkty, które objęła ciekawa i skuteczna nowa kampania reklamowa, czy te które przeszły lifting marketingowy (nowa szata graficzna, nowe logo, odświeżona receptura etc.). Wyróżnienie otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci. Jest ono przyznawane przez Redakcyjną Komisję Weryfikacyjną.

„Laur Konsumenta” to największy program konsumencki w kraju. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, podobnie jak w poprzednich latach, przyniesie producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi obecnie są liderami popularności w swojej grupie. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci, dlatego wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Przyznane godła nie tylko trafiają na opakowania produktów, można je spotkać na stronach internetowych firm-laureatów, w reklamach telewizyjnych, na banerach zewnętrznych, w folderach reklamowych etc. Laur Konsumenta stał się potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie czy usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji.
Organizatorem konkursu jest firma Kowalski Pro-Media oraz redakcja Rzeczy o Biznesie, dodatku do gazety Rzeczpospolitej wraz z redakcją Stron Biznesu dodatku do Gazety Prawnej oraz redakcją Monitora Gospodarczego, emitowanego w stacjach Polsat News i Tv Biznes.