Nagroda "JOY TRENDY 2015"

Seria Slim Extreme 4D otrzymała zaszczytny, międzynarodowy tytuł JOY TRENDY 2015 magazynu dla kobiet JOY.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów sprzedawanych na polskim rynku. Kosmetyki były oceniane przez jury złożone z czytelniczek i ekspertów redakcji. Redakcja magazynu JOY w oparciu o wskazane kryteria: jakość, cena, design dokonała wyboru produktów i zamieszczając na stronie internetowej www.joytrendy.pl poddała pod głosowanie czytelniczek.

Seria SLIM EXTREME od lat utrzymuje pozycję Lidera Rynku zarówno w ujęciu  wartościowym jak i ilościowym. To innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z arganem, drobinkami złota,  kwasem hialuronowym, kofeiną czy mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii. Zawierają elementy, które efektywnie wspomagają odchudzanie, dbając jednocześnie o zachowanie sprężystości skóry. W skład linii wchodzi obecnie ponad 20 produktów.

JOY jest międzynarodowym, luksusowym magazynem dla kobiet kształtującym najnowsze trendy. Joy został stworzony z myślą o dynamicznych kobietach ciekawych świata, które chcą być na czasie. Magazyn ten zaspokaja potrzeby każdej nowoczesnej kobiety modnej, dbającej o urodę i cieszącej się życiem. To dlatego moda, uroda i styl życia stanowią kategorie konkursu JOY TRENDY.