NAgroda PRIX DE BEAUTÉ 2016 dla serii luksusowych balsamów SPA! PROFESSIONAL

Seria luksusowych balsamów SPA! PROFESSIONAL otrzymała międzynarodowy tytuł PRIX DE BEAUTÉ 2016 magazynu Cosmopolitan, zwyciężając w kategorii popularne kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Celem konkursu jest ułatwienie czytelniczkom – młodym, aktywnym, dbającym o urodę kobietom -  wyboru najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku.

Balsamy Spa! Professional, to seria o doskonałych formułach i obłędnych zapachach, która zdobyła serca Polek, m.in. GŁĘBOKO ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA – KAWA, INTENSYWNIE REGENERUJĄCY BALSAM DO CIAŁA – TRAWA CYTRYNOWA, LUKSUSOWY BALSAM GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCY – PISTACJA & MIGDAŁ, LUKSUSOWY BALSAM ODMŁADZAJĄCY na bazie ultraodżywczych ekstraktów z owoców granatu i figi oraz LUKSUSOWY BALSAM REGENERUJĄCO-KOJĄCY o zapachu kwitnącej wiśni.

Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej  w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce. Nagrodzone firmy otrzymują statuetkę Prix de Beauté przedstawiającą diament na postumencie. Pierwsza edycja konkursu Prix de Beaute odbyła się w 1993 roku w Niemczech. W Polsce konkurs ten został zainaugurowany w 1998 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczasowe edycje okazały się wielkim sukcesem. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu.