"Najlepsze dla urody Uroda Beauty Expert 2013"

Odżywki Nail Salon Professional Clinical Care Eveline Cosmetics otrzymały nagrodę "Najlepsze dla urody Uroda Beauty Expert 2013".

Już po raz dwunasty zostały wręczone nagrody "Najlepsze dla urody Uroda Beauty Expert 2013". 10-osobowe jury, w skład którego, weszły specjalistki z dziedziny kosmetologii, dermatologii oraz gwiazdy show-biznesu t.j. Katarzyna Zielińska, Justyna Steczkowska, Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska, wyróżniło 20 najlepszych kosmetyków minionego roku.

Jury oceniało kosmetyki do twarzy, ciała, włosów i makijażu z różnych półek cenowych. Zwracając szczególną uwagę na skuteczność działania, przyjemność stosowania, innowacyjność i estetyczny wygląd opakowań.

„To dla nas ogromne wyróżnienie. Logo „Najlepsze dla urody” to przede wszystkim znak zaufania.  Znajdując się na opakowaniach, pomaga konsumentkom wybrać z oferty rynkowej kosmetyki właśnie te, które mają wiarygodną rekomendację, a tytuł przyznany przez miesięcznik Uroda, stanowi o ich wyjątkowości”.- powiedziała Karina Kozerska Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics.

Nail Salon Professional Clinical Care to specjalistyczny program kompleksowej pielęgnacji paznokci opracowany z myślą o kobietach ceniących naturalne piękno. Innowacyjne formuły bogate w zaawansowane składniki aktywne o przedłużonym działaniu, intensywnie wzmacniają i odżywiają delikatne, cienkie paznokcie. Już po pierwszej aplikacji paznokcie stają się mocniejsze, gładsze i odporne na uszkodzenia. Wszystkie preparaty zostały przetestowane na grupie kobiet w różnym wieku, skuteczność preparatów udowodniona w testach dermatologicznych.