SlimExtreme 4D Mezoterapia&Ultradzwięki

Cellulit to problem dotykający coraz większej ilości kobiet. Nie zawsze jest związany z nadwagą. Niejednokrotnie cellulit można zauważyć już u nastolatek. Pozostawiony swojemu własnemu biegowi najprawdopodobniej niestety będzie narastał i stawał się coraz bardziej widoczny.

Istotą cellulitu jest spadek elastyczności naczyń i zwolnienie przepływu tkankowego. Upośledzona zostaje eliminacja toksyn i dochodzi do gromadzenia nieprawidłowej tkanki tłuszczowej, której struktura zaczyna być zdeformowana. W zaawansowanym cellulicie dochodzi do włóknienia, a na skórze widać już nie tylko tak zwaną „skórkę pomarańczową” lecz powierzchnia skóry staje się nierówna, są na niej trwałe uwypuklenia, szczególnie widoczne na udach i pośladkach. Zaawansowany cellulit, niejednokrotnie widoczny nawet u dość młodych kobiet, odbiera swobodę w pokazywania ciała, staje się przyczyną frustracji i poczucia braku atrakcyjności.  Walka z cellulitem wymaga  wielokierunkowego działania. Redukcja masy ciała, zwiększenie aktywności fizycznej, zdrowa dieta , picie dużych ilości wody i niezwykle ważny element, czyli aplikacja miejscowych preparatów antycellulitowych, pozwolą pozbyć się nierówności na skórze. Nie można oczywiście spodziewać się, że sama aplikacja kosmetyku przyczyni się do powstania spektakularnego efektu, ale połączenie wmasowywania produktu antycellulitowego z innymi czynnikami  ważnymi w redukcji tej przypadłości może w krótkim czasie dać zadziwiająco pozytywne efekty.

Walkę z cellulitem należy zaplanować i systematycznie ją realizować. Nie warto narzucać sobie od razu zbyt restrykcyjnych założeń polegających na przykład na: postanowieniu zrzucenia dziesięciu kilogramów w ciągu miesiąca i codziennego  odwiedzania siłowni. W osiągnięciu celu najważniejsza są: możliwość zrealizowania założeń i systematyczna ralizacja. W programie walki z cellulitem warto na początek zaplanować na przykład pół godziny stepera, szybkiego spaceru  lub jazdy na rowerze, dwa razy w tygodniu wizytę na basenie (pływanie jest sportem szczególnie zalecanym w modelowaniu sylwetki), zmianę odżywiania z wykluczeniem słodyczy, ograniczeniem  węglowodanów i rezygnacją z późnych kolacji. Kaloryczne przekąski można zamienić na przygotowane świeże warzywa z lekkimi dipami.  Obowiązkowo na początek i koniec każdego dnia należy zaaplikować nowoczesny preparat antycellulitowy.

Współczesna kobieta jest świadoma, że prawidłowa pielęgnacja poprawia i przeciwdziała wielu problemom skóry. Chciałaby korzystać z usług profesjonalnych salonów, ale zazwyczaj nie pozwalają jej na to brak czasu jak również fakt, że są to zwykle bardzo drogie usługi. Z tego powodu poszukuje produktów, które będzie mogła stosować w domu i które zagwarantują efekt zbliżony do profesjonalnego.

SlimExtreme 4D Skoncentrowane Serum Antycellulitowe Mezoterapia&Ultradzwięki to produkt, który jest dowodem na to, że kosmetyka profesjonalna może wkroczyć do domu każdej kobiety. Zastosowana w serum technologia Phytosonic™ przyczynia się do rozbijania komórek tłuszczowych. Mesotherapy Anti-Aging Complex™ gwarantuje głębsze wnikanie aktywnych substratów i Tm samym przyczynia się do ich skuteczniejszego działania.

Serum to kosmetyk idealnie nadający się do zastosowania przez kobiety, które widzą, że oprócz cellulitu ich skóra traci jędrność i sprężystość. Mają wrażenie narastania spirali problemu i chcą jak najszybciej ją zatrzymać. Slim Extreme 4D Mezoterapia &Ultradzięki działa na każdym etapie problemu– przyczynia się do pobudzenia rozbijania komórek tłuszczowych, aktywuje spalanie tłuszczu, redukuje cellulit  i jednocześnie pielęgnuje, odżywia i przeciwdziała zmniejszeniu elastyczności skóry.

Zawarty w produkcie bioHyaluron Complex™ dzięki charakterystycznemu dla kwasu hialuronowego zwiększeniu wiązania wody poprawia nawilżenie skóry, jednocześnie wzmacnia ochronny płaszcz wodno-lipidowy i działa odmładzająco. Kofeina przyczynia się do poprawy mikrokrążenia dzięki czemu sprawniej dochodzi do eliminacji toksyn, poprawia się metabolizm tkankowy a skóra staje się bardziej elastyczna.  Wymienione substraty  w połączeniu z Centella Asiatica, która pobudza produkcje kolagenu, wyjątkowo efektywnie zapobiegają utracie jędrności i zachowaniu prawidłowej gęstości skóry. Produkt dodatkowo zawiera odżywcze mleczko roślinne, dzięki któremu skóra otrzymuje niezbędne dla jej młodości witaminy i minerały.

Pojawienie się na rynku takiego produktu jak SlimExtreme Mezoterapia&Ultradzwięki to odpowiedz na oczekiwania wielu kobiet, które chcą aby kosmetyk nie tylko obiecywał efekt, ale miał w swoim składzie najnowocześniejsze substancje, które zagwarantują wynik. Kobiety już nie chcą kupować produktów o przestarzałych recepturach i poszukują kosmetyków wyprodukowanych zgodnie z nowymi, innowacyjnymi metodami kosmetycznymi. Dodatkowo współczesna kobieta nie ma czasu stosować wielu kremów i wymaga aby jeden produkt działał wielopłaszczyznowo. Slim Extreme 4D to kosmetyk, który będzie doskonale wspomagał walkę z cellulitem, w zauważalny sposób przyczyni się do redukowania tego problemu, dodatkowo wygładzi i ujędrni skórę, poprawi jej koloryt i sprężystość. Wyzwoli kobietę z konieczności przykrywania mankamentów i spowoduje, że bez skrępowania będzie mogła znowu cieszyć się pięknym wyglądem swojego ciała.

Lek. med. Bożena Bierzniewska

Spacjalista dermatolog

Ekspert Eveline Cosmetics