SOS Lash Booster Best Beauty Buys 2014

SOS Lash Booster serum do rzęs z olejkiem arganowym 5w1  Eveline Cosmetics zostało laureatem w plebiscycie Best Beauty Buys 2014  magazynu „InStyle” w kategorii:  makijaż – oczy. 
5 listopada w Warszawie przyznano nagrody Best Beauty Buys 2014 magazynu „InStyle”, miesięcznika kobiecego poświęconego trendom rynkowym. Firma Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę za kosmetyk SOS Lash Booster serum do rzęs z olejkiem arganowym 5w1.

 

SOS multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 to innowacyjny produkt, który łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa oraz bazy pod tusz. Nowatorska formuła bogata w zaawansowane składniki aktywne działające w synergii z olejkiem arganowym wykazuje silne działanie regenerujące i odżywcze. Doskonale pogrubia i zagęszcza rzęsy.

Best Beauty Buys to nagroda corocznie przyznawana przez międzynarodowe redakcje „InStyle’a”. Wyróżnienie nagradza kosmetyki i produkty do pielęgnacji urody polecane przez specjalistów: lekarzy dermatologów, kosmetologów, kosmetyczki, makijażystów, fryzjerów i dentystów, a następnie przetestowane i wybrane przez redakcyjnych ekspertów