Stylowy kosmetyk 2013

Odżywki do paznokci Nail Salon Professional Clinical Care zdobyły tytuł Stylowy Kosmetyk 2013.

Konkurs został stworzony z myślą o użytkowniczkach portalu Styl.pl, które w gąszczu wielu produktów szukają tych najbardziej wartościowych i godnych polecenia. Celem plebiscytu jest wyłonienie Stylowych Kosmetyków, które zostaną zarekomendowane w portalu jako najlepszy wybór spośród preparatów dostępnych na rynku. Plebiscyt stanowi znakomitą okazję do potwierdzenia jakości kosmetyków, zwiększenia promocji produktów, budowania ich wizerunku i umocnienia pozycji rynkowej.

Wyniki plebiscytu na Stylowy Kosmetyk 2013 zostały  ogłoszone podczas czwartych urodzin portalu Styl.pl. Spośród ponad 600 zgłoszonych nowości kosmetycznych użytkowniczki wybrały 9 najlepszych. Swoje wyróżnienie przyznała też redakcja serwisu.

Jury oceniało kosmetyki do twarzy, ciała, włosów i makijażu z różnych półek cenowych. Zwracając szczególną uwagę na skuteczność działania, przyjemność stosowania, innowacyjność i estetyczny wygląd opakowań.

„Znaleźć się w gronie 9 najlepszych nowości kosmetycznych to wielki sukces. Dziękujemy za zaufanie użytkowniczkom Styl.pl, które wybrały nasze odżywki spośród 600 produktów.”  - powiedziała Karina Kozerska Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics.

Nail Salon Professional Clinical Care to specjalistyczny program kompleksowej pielęgnacji paznokci opracowany z myślą o kobietach ceniących naturalne piękno. Innowacyjne formuły bogate w zaawansowane składniki aktywne o przedłużonym działaniu, intensywnie wzmacniają i odżywiają delikatne, cienkie paznokcie. Już po pierwszej aplikacji paznokcie stają się mocniejsze, gładsze i odporne na uszkodzenia. Wszystkie preparaty zostały przetestowane na grupie kobiet w różnym wieku, skuteczność preparatów udowodniona w testach dermatologicznych.