REVITALUM INTENSYWNIE REGENERUJĄCE SERUM DO PAZNOKCI

NAIL THERAPY PREOFESSIONAL REVITALUM™ INTENSYWNIE REGENERUJĄCE SERUM DO PAZNOKCI

Paznokcie codziennie narażone są na wiele czynników szkodliwych – zarówno chemicznych, jak i mechanicznych. By paznokcie zachowały zdrowy wygląd i mogły zachwycać, potrzebują starannej i intensywnej pielęgnacji. Właśnie tak działa INTENSYWNIE REGENERUJĄCE SERUM DO PAZNOKCI, które sprawia, że paznokcie stają się każdego dnia coraz silniejsze.

By paznokcie zachwycały muszą być właściwie odżywione. Serum do paznokci  zostało wzbogacone  w liczne składniki aktywne, które potrzebne są paznokciom nie tylko do regeneracji, ale również do zdrowego wzrostu. Biotyna – składnik konieczny dla wzrostu paznokci to podstawa serum. Wapń sprawia, że paznokcie są dużo bardziej twarde i odporne na uszkodzenia. D-Panthenol i proteiny jedwabiu pozwalają zachować paznokciom odpowiedni poziom nawilżenia, a olejek arganowy i gliceryna nadają paznokciom właściwej elastyczności. Paznokcie stają się zdecydowanie bardziej wygładzone i błyszczące, a do tego zdecydowanie zdrowsze.
Serum to najlepsze kuracja paznokci po ciężkich zabiegach manicure, gdy na płytce pojawiają się przebarwienia, bruzdy i pofałdowania.