ALL IN ONE HIGHLIGHTER BLUSH

Multikolorowy róż i rozświetlacz na policzki to zestawienie, które powinno znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Mozaikowe róże pozwalają na blendowanie kolorów i ich wzajemne przenikanie się. Oto jeden z najbardziej gorących trendów w świecie makijażów.
ALL IN ONE MOSAIC to kompozycja wyjątkowych kolorów – zarówno matujących, jak i błyszczących, które przenikają się i umożliwiają tworzenie niesamowitych wrażeń kolorystycznych. Zarówno róż, jak i rozświetlacz to kosmetyki o kilku możliwościach użycia. Samym różem można podkreślić kości policzkowe, by wyraźnie je zaznaczyć i wysmuklić twarz. Rozświetlacz z kolei idealnie sprawdza się w konturowaniu i korygowaniu rysów twarzy, a skóra wydaje się promienna i świeża. Dzięki temu róż mozaikowy jest kosmetykiem, który z powodzeniem mogą stosować panie o różnym typie karnacji. Konsystencja pudrów jest lekka – nie obciąża i nie zatyka porów, więc skóra może oddychać swobodnie.
• Dwukierunkowe działanie w konturowaniu twarzy – rozjaśniacz i róż w jednym.
• Wygodna forma zestawu – kilka kolorów o różnych właściwościach w jednym miejscu.
• Eleganckie opakowanie w niewielkich rozmiarach, które zmieści się do każdej torebki i kosmetyczki.
Róż ALL IN ONE to kosmetyk w nowoczesnej i uniwersalnej formie, który łączy właściwości bronzera, różu i rozświetlacza. To połączenie daje możliwość kreowania najbardziej fantazyjnych makijaży.