argan oil sun - WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA SPF20

WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA SPF20

SPF 20 UVA + UVB

WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA POTRÓJNEJ OCHRONY SKÓRYULTRA NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO OPALANIA oparta na przełomowej formule 3D Triple ProtectTM, łączy długotrwałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV z działaniem antyoksydacyjnym, kompleksowo zabezpieczając skórę na 3 poziomach:

1) genetycznym poprzez ochronę DNA komórek,

2) fizycznym dzięki unikalnemu połączeniu najnowszej generacji szerokopasmowych filtrów UVA i UVB,

3) organicznym poprzez wzmacnianie mechanizmów obronnych i regeneracyjnych skóry.

INTENSYWNIE NAWILŻA I REGENERUJE

Wodoodporna formuła zapewnia skuteczną blokadę krótkich i długich fal UVA i UVB  tworząc  delikatny film długotrwale utrzymujący się na skórze. Kompleks DEEP CELL PROTECTTM bogaty w silnie działające antyoksydanty i witaminę E dociera w głąb komórek skóry i dzięki silnym właściwościom przeciwzapalnym błyskawicznie neutralizuje wolne rodniki. Tworzy barierę ochronną umożliwiającą bezpieczne opalanie również w trakcie kąpieli. TOTAL RENEWAL COMPLEXTM przyspiesza regenerację naskórka podrażnionego w wyniku działania promieni słonecznych. Dzięki wysokiej zawartości D-panthenolu chroni przed utratą nawilżenia, zapobiega podrażnieniom oraz uczuciu napięcia skóry. Olejek arganowy i masło kakaowe intensywnie nawilżają przez 24 godziny, głęboko odżywiają, wygładzają i ujędrniają ciało.

Sposób użycia: Nanieść na skórę 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację po kąpieli słonecznej. Doskonały do twarzy i ciała.