Argan Oil sun - WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA SPF25

WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA SPF25

SPF 25 UVA + UVB WODOODPORNA EMULSJA DO OPALANIA

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA POTRÓJNEJ OCHRONY SKÓRY

ULTRA NAWILŻAJĄCA EMULSJA DO OPALANIA oparta na przełomowej formule 3D Triple ProtectTM, łączy długotrwałą ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV z działaniem antyoksydacyjnym, kompleksowo zabezpieczając skórę na 3 poziomach:

1) genetycznym poprzez ochronę DNA komórek,

2) fizycznym dzięki unikalnemu połączeniu najnowszej generacji szerokopasmowych filtrów UVA i UVB,

3) organicznym poprzez wzmacnianie mechanizmów obronnych i regeneracyjnych skóry.

INTENSYWNA PIELĘGNACJA ANTI-AGE
Wodoodporna formuła o wysokiej zawartości aktywnych filtrów zapewnia skuteczną blokadę krótkich i długich fal UVA i UVB tworząc  delikatny film długotrwale utrzymujący się na skórze. TOTAL RENEWAL COMPLEXTM intensywnie regeneruje strukturę skóry oraz wzmacnia jej barierę lipidową, zapobiegając podrażnieniom, zaczerwienieniom i utracie elastyczności. D-panthenol koi skórę i chroni ją przed oparzeniami oraz łagodzi uczucie napięcia. Kompleks DEEP CELL PROTECTTM, bogaty w antyoksydanty i witaminę E o silnych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwutleniających, błyskawicznie zwalcza wolne rodniki i niweluje negatywny wpływem promieniowania UV na skórę. Olejek arganowy i masło kakaowe głęboko nawilżają skórę oraz nadają opaleniźnie zdrowy słoneczny koloryt.

Sposób użycia: Nanieść emulsję na skórę 15 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację po kąpieli słonecznej. Doskonały do twarzy i ciała.